Starter nytt flyselskap

Gründer Bjørn Tore Larsen starter nytt flyselskap - og får med seg blant andre Bjørn Kjos på laget.

MED PÅ LAGET: Bjørn Kjos kaster seg inn i manesjen som storaksjonær i det nyopprettede lavprisflyselskapet Norse Atlantic Airways. Foto: Heiko Junge / NTB
MED PÅ LAGET: Bjørn Kjos kaster seg inn i manesjen som storaksjonær i det nyopprettede lavprisflyselskapet Norse Atlantic Airways. Foto: Heiko Junge / NTB Vis mer
Publisert
Sist oppdatert

Les artikkelen gratis

Logg inn for å lese eldre artikler. Det koster ingenting, gir deg tilgang til arkivet vårt og sikrer deg en bedre brukeropplevelse.

Gå til innlogging med

Vi bruker aID som innloggings-tjeneste, med din aID-konto kan du enkelt logge inn på alle våre sider som krever dette.

Vi bryr oss om ditt personvern

Børsen er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker dataene til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.

Vil du vite mer om hvordan du kan endre dine innstillinger, gå til personverninnstillinger

Les mer